appartement te koop
Gigantisch duplex appartement op centrale ligging
Locatie
Dit ruime appartement is gelegen in een gezellig winkelstraat, in de directe omgeving van enorm vele lokale winkels alsook de belangrijkste invalswegen.
Beschrijving
Je betreed de woning gelegen op de eerste verdieping via de centrale trap of indien gewenst kan je ook gebruik maken van de lift. Eens op de eerste verdieping sta je in de centrale inkomhal die uitgeeft in de enorm grote leefruimte van liefst 45m². Deze sluit tevens mooi aan bij de keuken, dewelke een opfrisbuurt kan gebruiken. Dankzij de grote ramenpartij geniet deze ruimte van enorm veel daglicht wat zorgt voor een uiterst aangenaam sfeer.
Aansluitende aan de leefruimte kan je het Zuid gerichte dakterras terug vinden, waar het altijd heerlijk en rustig vertoeven is. Wat eveneens een uniek gegeven is voor een pand op deze locatie.
Terug naar de inkomhal kan men een eerste berging terug vinden dewelke voorzien is van aansluitingen voor de wasmachine en droogkast. Tevens kan men hier een separaat toilet terug vinden en een badkamer voorzien met ligbad. Achteraan kan men de eerste 3 volwaardige slaapkamers terug vinden welke zicht hebben op het dakterras.
Eens op de 2de verdieping, dewelke uiterst geschikt is als 2 wooneenheid/kangoeroewoning, kan men 2 volwaardige slaapkamers terug vinden. Eveneens is dit verdiep voorzien van een eigen badkamer met douche en separaat toilet. Om alles nog vlotter te laten verlopen is deze verdieping ook bereikbaar via de lift.
Belangrijkste troeven
- Aan te passen naar eigen stijl
- Elektriciteit conform
- Ketel recent vernieuwd
- Dakterras van 60m²
- Gigantisch appartement met potentieel
- Geschikt voor grote gezinnen
- Centrale ligging
Verplichte vermeldingen
EPC 289 Kwh/m²/jaar
VG – GBO – WG – VKR – GMO - GVV
