appartement te huur
Modern nieuwbouwappartement op de Ijzerlaan. Onmiddellijk beschikbaar! Contacteer ons nu voor een bezoek ter plaatse.
De Ijzerlaan onderging de laatste jaren een ware facelift met ruimte voor groen, voet- en fietspaden en een kanaal. Bovendien is dit project gelegen op de drempel van het groenrijke Park Spoor Noord en ’t hippe Eilandje, vlot bereikbaar met de wagen en alle vormen van openbaar vervoer.
Dit nieuwbouwproject is in de eindfase van afwerking, u zal dus het voorrecht hebben om dit appartement als eerste bewoner te betrekken!
Het appartement bestaat uit een zonnige leefruimte voorzien van open keuken en aansluitend een ruim zonneterras. Verder zijn er twee slaapkamers, een afzonderlijk toilet een handige (was) berging en badkamer.
€75 maandelijkse kosten (lift, onderhoud gemene delen, blokpolis) – Alle verbruik met individuele meters.
